Ray Wilson w Przeciszowie!!!

3.02.2017. Punktualnie o godzinie 18.00 zgasły światła na sali widowiskowej Domu Kultury w Przeciszowie. To za sprawą genialnego artysty, ostatniego wokalisty legendarnej grupy Genesis - Raya Wilsona! Wraz ze swoim zespołem zagrał wspaniały koncert. Sala widowiskowa, która pomieściła 200 osób, była zapełniona do ostatniego miejsca. Mogliśmy usłyszeć utwory z Genesis w początku swojej działalności. Nie zabrakło również utworów z solowej twórczości Raya. Koncert trwał niespełna dwie godziny i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy pewni, że fani Raya Wilsona wyszli zadowoleni z sali widowiskowej. Po koncercie artysta wraz ze Stevem Wilsonem podpisywali płyty, które są niezapomnianą pamiątką po tym wydarzeniu.
Pragniemy podziękować:
Wójtowi Gminy Przeciszów - Panu Bogdanowi Cuberowi, Radzie Gminy Przeciszów, Marszałkowi Województwa Małopolskiego - Panu Jackowi Krupa, Radzie Sołeckiej Wsi Przeciszów, pracownikom GOPS w Przeciszowie, Pani Zofii Bator, Pani Kazimierze i Tomaszowi Guguła, Młodzieżowej Radzie Gminy. Osobne podziękowania dla naszych sponsorów: Bank Spółdzielczy w Zatorze, Energyla
ndia w Zatorze, Revel - Pub, Pizzeria w Zatorze, Pol-Zal Biuro Rachunkowe w Przeciszowie, Pack Cement w Zatorze, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Zatorze, Lucyna Szklarska, Instalbis - Bogusław Ganobis, Andex-Art Agnieszka Michalak, Stan-Dach Stanisław Środa, Master Inox Paweł Całus, Noclegi "Tanie spanie" w Przeciszowie, Piekarnia Cukiernia "Maja" w Spytkowicach, Poligrafia "KAWI" w Kętach, Gmina Przeciszów, Profil-Plast Piotr Oleś, Marek Zięba.
Osobne podziękowania kierujemy do naszych Patronów Medialnych - Fakty Oświęcim, TVK HD, Kulturalny Powiat. Dziękujemy Ani Przytule oraz Tomaszowi Bulek za piękne zdjęcia.
Podczas koncertu nie zabrakło służby maltańskiej, strażaków w OSP Przeciszów oraz Policji. Dziękujemy Domenie za ochronę artysty i bezpieczeństwo na sali. Dziękujemy obsłudze technicznej, w tym głównemu elektrykowi za zabezpieczenie sali.

Wystąpił zespół w składzie:
Ray Wilson - Wokal, gitara
Steve Wilson - Wokal, gitara
Marcin Kajper - Saksofon, flet, gitara basowa
Mariusz Koszel - Perkusja
Michał Łyczko - Klawisze
Zapraszamy do galerii
TVK HD
Kulturalny Powiat.pl
Fakty Oświęcim
Zobacz również na<<< wstecz