Dzień Seniora to szczególne święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za miłość i mądrość. Są kontynuatorami tradycyjnych obrzędów i zwyczajów i to właśnie dzięki nim młodzi ludzie mogą poznawać kulturę i obyczaje naszego regionu.

Takie święto po raz kolejny odbyło się w sołectwie Piotrowice w sali OSP. Zaproszeni Seniorzy wysłuchali koncertu w wykonaniu pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Piotrowicach oraz spróbować pysznego poczęstunku przygotowanego przez KGW.
W imieniu władz samorządowych Wójt Gminy Przeciszów – Bogdan Cuber oraz Przewodnicząca Rady Gminy Przeciszów – Anna Momot życzyli zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Na ręce najstarszej obecnej na uroczystości Seniorki Anny Frączek przekazali bukiet kwiatów oraz życzenia.

Za przygotowanie spotkania i pamięć o seniorach podziękował Franciszek Frączek Przewodniczący Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Piotrowicach.

Uroczystość odbywała się w miłej atmosferze przy dobrej muzyce.


Organizatorami Dnia Seniora byli Wójt Gminy Przeciszów, Koło Gospodyń Wiejskich w Piotrowicach i Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie

 
Zapraszamy do galerii
 
<<< wstecz