STATUETKI DLA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW GMINIE PRZECISZÓW ROZDANE

W poniedziałkowe popołudnie 27 maja br, w sali sesyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie odbyła się uroczysta Gala Sportowca Roku 2023. Wzięli w niej udział młodzi sportowcy, którzy zaprezentowali się w dyscyplinach: piłka nożna, taniec oraz tenis stołowy.

Tegorocznymi nominowanymi zostali: tenis stołowy – Łucja Noworyta, Kacper Kuśpik, Sylwia Piotrowska, Patrycja Piotrowska, piłka nożna – Natalia Knapik, Judyta Oleksy, Krystian Płonka, Konrad Błażewicz, Wiktor Kubas, taniec – Natalia Błaż. Podczas uroczystości wyświetlono prezentację multimedialną, która zgromadzonym na sali przybliżyła sylwetki i osiągnięcia osób nominowanych.

Statuetki, dyplomy oraz nagrody wręczyli: Tomasz Kosowski – Wójt Gminy Przeciszów, Władysław Kozub – Przewodniczący Rady Gminy, Łukasz Fuczek – Kierownik GBP w Przeciszowie.

Osobne podziękowania zostały wręczone również trenerom oraz przedstawicielom organizacji sportowych działających na terenie naszej gminy. Wójt Gminy Przeciszów Tomasz Kosowski pogratulował sukcesów rodzicom młodych sportowców oraz wyraził wdzięczność za trud, jaki niesie za sobą odpowiednia mobilizacja, a także wspieranie.

Wydarzeniu patronował Bank Spółdzielczy w Zatorze, a jego przedstawicielka wręczyła nagrodę specjalną ufundowaną przez Radę Nadzorczą oraz Prezesa – Katarzynę Lalik.

Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie pragnie podziękować pracownikom GBP za organizację przedsięwzięcia.