MUZYCZNIE NA SPOTKANIU PRZY HERBACIE

Majowy Klub Herbacianej Książki upłynął nam na bardzo ciekawych rozmowach o muzyce, bo właśnie to było tematem przewodnim naszego spotkania. Każda z Pań opowiadała o swoich upodobaniach muzycznych, ulubionych zespołach i wokalistach z przeszłości, ale i współcześnie. Nie zabrakło również słuchania piosenek, dzięki którym mogliśmy wspominać minione lata. W naszej bibliotece mamy sporo biografii znanych artystów, w tym sporo muzyków, więc i one zawitały na naszym stole i przykuły uwagę naszych pań. Także my, bibliotekarki przyniosłyśmy nasze własne płyty i książki wokalistów, których cenimy najbardziej: Freddiego Mercurego czy Johnnego Casha. Przy smacznej herbatce, słodkich truskawkach i pysznych cukierkach bardzo miło minęło nam to majowe popołudnie.